złoto – e – commerce – „kolej XXI wieku”

Myślisz o przeprowadzeniu swojej działalności handlowej do internetu? Dobrze trafiłeś. Pomożemy Ci w tym.

W działaniach e-commerce, skupiamy się na 4 obszarach aktywności:

1. Strategia – przeanalizujemy Twoją sytuację i stworzymy najbardziej efektywną strategię wejścia do świata e-commerce, przy minimalnych wydatkach z Twojej strony, maksymalizujące efekty. Audyt zakończony jest rozbudowaną prezentacją, na której zakreślana jest aktualna sytuacja Twojego biznesu i możliwe kierunki jego rozwoju w sieci.

2. Wdrożenie e – sklepu – zaproponujemy odpowiednią platformę Twojego e – sklepu i przeprowadzimy Cię przez jej wdrożenie. Pomagamy również w integracji z takimi narzędziami jak Google Merchant Center, które zrobione poprawnie, może znacznie zwiększyć Twoje obroty.

3. Wsparcie marketingowe – zaprojektujemy optymalne działania z zakresu marketingu cyfrowego, tak, aby Twój sklep był zauważony przez potencjalnych klientów i abyś nie stracił dotychczasowych klientów.

4. Allegro, Amazon i Google – jeśli prowadzisz sklep internetowy i szukasz nowych możliwości jego rozwoju, to warto pomyśleć o wprowadzeniu swojego biznesu na jakiś duży “agregator” / platformę e-commerce (taką, jak np. Amazon czy Allegro). Udane wdrożenie może zwiększyć Twoje dochody i pomóc w dotarciu do nowych, potencjalnych klientów.

Nasze rozwiązania poparte są wieloletnim doświadczeniem eksperckim oraz rozwiązaniami „szytymi na miarę”, w korzystnych warunkach cenowych. Zadzwoń +48 720 951 451. Zapraszamy !!!

Share This